דף הבית >> השירותים שלנו

הובלת משרדים

חברת מעבירים מובילה  משרדים ביעילות ובמקצועיות.
מומלץ לבצע אריזה נכונה טרם ההובלה ולציין ע"ג כל קרטון תכולתו. הנ"ל יקל עליכם בעת סידור המשרד מחדש. כמובן שאנו גם מספקים שירותי אריזה למשרדים וכל זאת בהתאם לצרכיכם.
הסירו דאגה מליבכם, כלל הציוד המשרדי יעברו למשרד החדש בבטחה. במידה ויש ברשותכם חומר חסוי או רגיש נמליץ לכם להשאיר אותו ברשותכם במידת האפשר.
גם פריקת וסידור הציוד הינו שירות אותו אנו מציעים לכם ובהחלט בחירה בשירות זה תאפשר לכם לחזור במהרה לשגרת העבודה הרגילה. 
עוברים דירה? הגעתם למקום הנכון!
חווית מעבר הדירה עשויה להיות לא נעימה, החל משלב האריזה המתישה והמעייפת , ההובלה עצמה אשר בה אנו דואגים ולחוצים, ולבסוף שלב הפריקה וההתארגנות מחדש.
הדבר הינו מובן כיוון שמדובר בציוד יקר ערך, החפצים האישיים שלכם וריהוט איכותי.
חברת מעבירים הינה חברה מקצועית, אמינה ואדיבה אשר מבצעת את ההובלה בצורה נכונה ויעילה ויש לה את כל הכלים אשר יקלו עליכם את המעבר בצורה משמעותית.  

הובלות דירה

הובלות קטנות

חברת מעבירים מבצעת הובלות קטנות עבור ריהוט וציוד פרטני כגון חדרי שינה, פסנתרים, מוצרי חשמל וכדומה , במחירים נוחים וגם דואגים לפנות עבורכם את הריהוט הישן. 

לעיתים הובלה קטנה כגן הובלת ארון חדש דורשת גם את ההרכבה שלו, חברת מעבירים מתמחה בפירוק והרכבה של ריהוט מכל סוג.

שירותי אריזה 

אריזת הדירה היא חלק משמעותי בתהליך ההובלה והעברה. אריזה נכונה של הציוד הכרחית על מנת שהציוד יעבור שלם וללא פגם. חברת מעבירים תוכל לבצע עבורכם שירות אריזה איכותי ומקצועי עם חומרי אריזה משובחים שיבטיחו את העברת הציוד שלכם ללא חשש.
עקב העובדה שהאריזה תתבצע ביום ההובלה , הדבר עשוי להקל עליכם בצורה משמעותית. שירות זה חוסך עבור הלקוח זמן יקר ומייצר נוחות מירבית טרם המעבר.